OFERTA CATERINGOWA

Okres dzieciństwa to czas kształcenia nawyków żywieniowych dlatego tak ważne jest odpowiednie i prawidłowo zbilansowane menu naszych dzieci

Wpływa on na rozwój dziecka, zachowanie zdrowia oraz sprawność fizyczną i umysłową w każdym okresie życia. Dlatego też nasza firma cateringowa przygotowuje posiłki wyłącznie ze świeżych produktów minimalnie przetworzonych bez dodatku konserwantów, sztucznych barwników oraz wzmacniaczy smaku. W procesie produkcji używamy tylko naturalne przyprawy. Jadłospisy zaś tworzone są w oparciu o wytyczne Instytutu Żywności i Żywienia oraz na piramidzie żywienia, którą zaleca WHO (Światowa Organizacja Zdrowia). Dbamy nie tylko o walory smakowe ale gwarantujemy zdrowe, pożywne i urozmaicone jadłospisy dla naszych dzieci.

Posiłki w naszych jadłospisach uwzględniają diety dla dzieci z alergiami pokarmowymi

Dieta bezmleczna, bezglutenowa, bez jajka itp. Wszystkie dania, desery i wypieki, które oferuje nasz catering przygotowujemy sami. Posiłki wykonujemy bezpośrednio przed dowozem do placówki aby zachować świeżość i odpowiednią temperaturę. W ramach cateringu dostarczamy: śniadanie I, śniadanie II, zupę, II danie, kompot i podwieczorek. Do wszystkich naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, ściśle współpracując z kadrą kierowniczą placówek oświatowych, a także uwzględniając wszelkie uwagi i potrzeby rodziców i dzieci.

Zobacz naszą aktualną ofertę dla żłobków, przedszkoli i szkół w wersji PDF

Świeżość, szybkość i elastyczność przygotowania posiłków
Zezwolenia sanepidu i transport
Jadłospis z uwzględnieniem alergenów i wartościkalorycznych
Uwzględniamy diety
Nowoczesny sprzęt gastronomiczny
Aplikacja - specjalna oferta dla szkół i sieci (nowość)
Odbieramy odpady pokonsumpcyjne
Składujemy próbki jedzenia dla Sanepidu

Oferta_Cattering_dla_zlobkow_przedszkoli.pdf

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz jeszcze pytania lub chcesz się z nami spotkać, wypełnij formularz lub wybierz poniżej najwygodniejszy dla Ciebie sposób kontaktu.

Wilk jest sprytny, więc zanim się spotkamy musimy Cię poznać
Musimy wiedzieć do kogo wysłać informację zwrotną!
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Na pewno czegoś przed nami nie ukrywasz?
Niestety ale wilk wszystkich wilków wymaga pozwolenia na przetwarzanie Twoich danych i mimo, że się go nie boimy to lepiej z nim nie mieć do czynienia ;)

Zaufali nam